Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  198,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,77%

ING Bank pozytywnie wyróżnia się na tle sektora bankowego. Wyniki zgodne

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji spółki ING Bank Śląski, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, spadał podczas wczorajszej sesji o około 2,56%. Akcje taniały o 5,20 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 197,80 zł. Jest to słaby wynik na tle zyskującego wczoraj 0,90% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 197,80 zł. Praktycznie większość zeszłego roku kurs porusza się w wąskim zakresie miedzy 185 zł, a 205 zł, choć szersza tendencja jest umiarkowanie wzrostowa.

Pozytywnie na tle sektora bankowego
Od połowy stycznia na wykresie niewiele się dzieje. Spółka notuje w tym okresie niższe obroty i praktycznie ruch boczny. Ciekawiej jest jeżeli spojrzymy na wykres w skali tygodniowej. Mamy tu bowiem kolejny nieco wyżej położony wierzchołek i wybicie ponad...

https://comparic.pl/ing-bank-pozytywnie-wyroznia-sie-na-tle-sektora-bankowego-wyniki-zgodne-z-oczekiwaniami/ 
  • ING Bank pozytywnie wyróżnia się na tle sektora bankowego. Wyniki zgodne Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 4,92% 145,00 2020-04-07 16:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.