Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  198,60 zł , zmiana od tamtej pory: -2,01%

ING Bank – atak na poziom 200 zł

Zgłoś do moderatora
ING Bank – notowania spółki od końca ubiegłego roku wyglądają imponująco, a wczoraj pojawiła się próba zaatakowania psychologicznej bariery w rejonie 200 zł. Powodem zwyżki zdają się być wyniki za czwarty kwartał, które spółka przedstawiła podczas środowej sesji. Zysk netto wyniósł w tym okresie...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-ing-bank-atak-na-poziom-200-zl/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/02/ingbank.png
źródło xStation 5
  • ING Bank – atak na poziom 200 zł Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 0,10% 194,60 2019-04-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.