Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -12,25%

Infoscan spółka bez długu i wg 2 kw około 1 mln Cash? Kto przejmie?

Zgłoś do moderatora
Dzis zeby szybko zadebiutiwac na rynku gpw i new Connect to bardzo złożony proces . Trwa długo bo dużo wymagań i procedur. Kupując infoscan można szybko znaleźć się na rynku giełdowym wystarczy mieć dobry ciekawy biznes który jest perspektywiczny i zyskowny. Tzw odwrotne przejęcie

Czy movie games mobile to aktualny temat czy ktoś inny się zainteresuje

Czekam na merytoryczne wypowiedzi tylko poważnych inwestorów

Obecnie trwa proces wyceny spółek bazujący w przypadku Infoscan przede wszystkim na cenie rynkowej, zaś w odniesieniu do MGM na prognozie generowania przepływów pieniężnych przez biznes game dev. Kolejnym, już mniej czasochłonnym krokiem będzie sporządzenie planu połączenia, a następnie złożenie go w KRS i na końcu poddanie pod głosowanie walnych zgromadzeń obu spółek. Wierzymy, że ustalone przez biegłych parytety będą odzwierciedlały interesy Akcjonariuszy obu podmiotów i znajdą ich akceptację na NWZA” – mówi Strefie Inwestorów Kamil Gaworecki, prezes Movie Games Mobile

Ostatnio poinformowano, że z dniem 30 czerwca 2021 roku z funkcji prezesa zarządu Infoscan rezygnuje Piotr Sobiś. Nowym prezesem od 1 lipca br. będzie Kamil Gaworecki, który jest aktualnie prezesem Movie Games Mobile. Jak zapewnia nas Gaworecki, proces połączenia spółek przebiega sprawnie, choć trwa dłużej niż zakładano.

„Do tej pory udało się przede wszystkim uporządkować sytuację w Infoscanie, co wymagało dużych nakładów pracy i czasu. Wyodrębniona została zorganizowana część przedsiębiorstwa, która następnie została poddana wycenie biegłego i sprzedana do podmiotu zainteresowanego jej zakupem. Spółka przeprowadziła też emisje ostatnich transz obligacji zamiennych na akcje w ramach umowy inwestycyjnej z zagranicznym funduszem, zakończyła negocjacje z pozostałymi obligatariuszami i pozyskała środki finansowe w ramach emisji akcji serii N. Wszystkie te działania miały na celu spłatę całości zadłużenia Infoscanu w kwocie ok. 2 mln zł, wynikającego z dotychczasowej działalności spółki” – opowiada Kamil Gaworecki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -15,22% 0,70 2022-01-19 17:02:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.