Forum Giełda +Dodaj wątek

Info ze strny ATMG - powstaje nowy film o ...

Zgłoś do moderatora
http://www.atmgrupa.pl/o-nas-aktualnosci/powstaje-film-o-aramie/

W sobotę, 27 lipca rozpoczęły się zdjęcia do fabularyzowanego filmu dokumentalnego o Arkadiuszu Rybickim - "Aram". Historię działacza opozycji, który zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku reżyseruje Krzysztof Talczewskiego, który jest również autorem scenariusza. Twórca przyjaźnił się z Aramem w czasach PRL-u.
itd
itd
...

Doprecyzujmy. Ten nikomu nie znany Pan Aram to szwagier Macieja Grzywaczewskiego - wiceprezesa zarządu.

Jeżeli kapitał spółki przeznaczany jest na tworzenie rodzinnych "niewątpliwie kasowych' filmów - to daleko nie zajedziemy.

  • Info ze strny ATMG - powstaje nowy film o ... Autor: ~utracjusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,00% 3,36 2024-02-26 16:47:35