Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,31 zł , zmiana od tamtej pory: 71,69%

Info ze spółki - ale będzie się działa

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z informacją poniżej:
03.03.2021 będzie:
1. podsumowanie roku 2020
2. informacja na temat rekomendacji ws. dywidendy
3. plan na 2021
4. co ważne na naszej giełdzie jest tylko 4-5 milionów akcji - więc każdy większy ruch pod dywidendę spowoduje mega wzrost, potrzebny jest nam tylko OBRÓT


We will provide an update on dividend status and outlook for the business with our full-year results on 3 March. We will also be hosting a webcast that day at 0900hrs (UK time) if you would like to join that – the link will be available via our website @ www.ipfin.co.uk

The vast majority of the shares in issue are held on the LSE – I understand there are around 4-5m on the WSE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 3,50% 7,40 2022-01-17 09:05:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.