Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  116,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,00%

Info . Zawarcie przez Emitenta umowy na produkcję gier z Iron VR S.A.

Zgłoś do moderatora
Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka", "Emitent"), w nawiązaniu do raportu ESPI 38/2020 z dnia 27 sierpnia 2020r. w zakresie nawiązania ścisłej współpracy Emitenta z Iron VR S.A. ("Iron VR"), w której Emitent jest także akcjonariuszem, informuje o zawarciu dwóch pierwszych umów wykonawczych na realizacje gier z portfolio Spółki w technologii wirtualnej rzeczywistości.
Pierwsza umowa dotyczy wersji VR gry Lust for Darkness. Adaptacja gry będzie realizowana przy budżecie w całości sfinansowanym przez Iron VR. Iron VR planuję rozpocząć produkcję gry na początku 2021 roku, a wydać ją w III kwartale 2021 r.
Druga umowa dotyczy wersji VR gry Alaskan Truck Simulator. Adaptacja gry będzie realizowana przy budżecie w całości sfinansowanym przez Iron VR. Strony umowy wykonawczej nie ustaliły jeszcze szczegółowych warunków czasu rozpoczęcia produkcji oraz daty wydania gry. Wskazane warunki zostaną sprecyzowane w momencie zakończenia produkcji wersji PC gry.
W ocenie Emitenta wydanie wskazanych powyżej gier może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Spółki, a tym samym przyszłe wyniki finansowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -0,88% 113,00 2021-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.