Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 46,17%

Info z telegrama

Zgłoś do moderatora
Morawiecki: "Zachodnie terytoria Ukrainy będą bezpieczne, jeśli czasowo przejdą pod protektorat państwa polskiego".
Premier Polski Mateusz Morawiecki wezwał Zełeńskiego do "czasowego przekazania" Polsce terenów zachodniej Ukrainy.

"Nie sądzę, by Putin odważył się zaatakować kraj, który jest obecnym członkiem NATO. On nie jest samobójcą. Zachodnie tereny Ukrainy będą bezpieczne, jeśli tymczasowo znajdą się pod protektoratem państwa polskiego - powiedział.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 6,57% 32,45 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.