Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -26,25%

Info z raportu za Q2 2021

Zgłoś do moderatora
"Informacja dotycząca liczby osób zatrudnionych przez emitenta, w przeliczeniu na pełne etaty.
Na koniec II kwartału 2021 roku liczba pełnych etatów w Spółce wyniosła: 1"

I to jest już po przejęciu zorg od Vitama SA, które miało miejsce 25 czerwca (również info z raportu). Macie spółke z prezesem tylko i wycenę na 200+ baniek.
Perspektywy, ale i owszem, ale za 10 lat do takiej wyceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -7,45% 2,36 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.