Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: -2,27%

info z linkedin od Staronia

Zgłoś do moderatora
"Spółka ma potencjał produktowy i operuje na rosnącym rynku. Większość bieżących działań nakierowana są na opanowanie tego kryzysu i poukładanie Spółki na nowo. Żaden z klientów Spółki nie zrezygnował ze współpracy z nią. Co więcej, gotowi są na wspólną ze Spółką ekspansję, o ile ta prowadzona będzie w sposób rzetelny i transparentny. Chwilowo zawiesiliśmy pracę przy projekcie w ZEA, przekładając nacisk na kwestie krajowe. Pomimo szeregu zagrożeń i ryzyk jest szansa i możliwość rzeczywistej ucieczki do przodu. Zobaczymy. Póki co wielkie podziękowanie dla Pracowników Spółki za niepoddawanie się w tej trudnej i niespodziewanej dla nich sytuacji!"

Oby oby, bo wszyscy na to zasługujemy by spółka wróciła na właściwe tory!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH -2,27% 4,30 2020-11-27 15:07:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.