Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 1,30%

Info pozytywne - złożenie wniosku akcje serii J

Zgłoś do moderatora

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/42369709,no-gravity-games-sa-7-2022-zlozenie-wniosku-o-wprowadzenie-akcji-serii-j-na-rynek-newconnect 

Raport bieżący 7/2022
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd NO GRAVITY GAMES Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie powiadamia, że w dniu 4 maja 2022 roku do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. został złożony wniosek o wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji Emitenta, tj. 18.775.000 /osiemnaście milionów siedemset siedemdziesiąt pięć tysięcy/ akcji zwykłych na okaziciela serii J o wartości nominalnej 10 gr /dziesięć groszy/ każda akcja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -1,27% 0,12 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.