Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: 14,55%

INFO - porozumienie z Boeingiem

Zgłoś do moderatora
link 

Zarząd Enter Air S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym spółka Enter Air Sp. z o.o. (spółka zależna Enter Air S.A.) zawarła ze spółką The Boeing Company pakiet umów dotyczących współpracy pomiędzy tymi spółkami w odniesieniu do samolotów Boeing Model 737-8.

Pakiet przedmiotowych umów dotyczy trzech następujących elementów: rozliczenia odszkodowania za straty poniesione przez spółkę Enter Air Sp. z o.o. w wyniku uziemienia samolotów B737-8 MAX, porozumienia w sprawie przesunięcia planowanych dostaw 4 niedostarczonych jeszcze samolotów, a także zamówienia 2 dodatkowych samolotów typu Boeing Model 737-8 oraz opcji na kolejne 2 samoloty w perspektywie najbliższych 7 lat.

Ze względu na klauzule poufności zawarte w przedmiotowych umowach, Spółka nie może przekazać do publicznej wiadomości informacji odnośnie wysokości kwot ani szczegółów uzyskanych odszkodowań. Zarząd ocenia, iż zawarty pakiet umów oraz ich realizacja będą miały pozytywny wpływ na sytuację Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 4,48% 31,50 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.