Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: 60,65%

info-oszczednosci

Zgłoś do moderatora
Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. z siedzibą w Chojnicach ("Emitent", "Spółka"), informuje, że w dniu 28 stycznia 2021 roku zawarł ze spółką EDP ENERGIA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę na instalację systemu fotowoltaicznego do konsumpcji własnej o mocy 207,2 kWh.

Rozliczenie instalacji będzie płatne w formie 120 miesięcznych rat płatnych z oszczędności uzyskiwanych z instalacji, po opłaceniu których prawo własności systemu fotowoltaicznego przejdzie na Emitenta.

Pozostałe szczegółowe warunki umowy oraz ryzyka z nią związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju umów.

Przedmiotowa umowa została uznana za istotną z uwagi na możliwe osiągnięcie oszczędności związanych z ponoszonymi przez Emitenta rocznymi kosztami energii elektrycznej, które mają bezpośredni wpływ na koszty produkcji i jednocześnie w ostatecznym rozrachunku mogą mieć pozytywny wpływ na wyniki finansowe Emitenta w kolejnych latach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -9,12% 1,25 2021-09-17 17:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.