Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: -16,38%

INFO - IdeaBank Ukraina 9.12.2019 r

Zgłoś do moderatora
Idea Bank zajął 1. miejsce w rankingach „Najlepszych najlepszych programów biznesowych RCO” według „Prostobank Consulting” wśród największych instytucji finansowych Ukrainy
09.12.2019
Idea Bank po raz kolejny znalazł się w rankingach „TOP najlepszych programów RKO business” według „Prostobank Consulting”, tym razem zajmując 1. miejsce wśród 33 największych instytucji finansowych Ukrainy.

W ocenie ratingowej uwzględniono następujące parametry: koszt otwarcia rachunku, koszt miesięcznego utrzymania, prowizję za wypłatę środków z rachunku, opłatę za dokonanie płatności w banku, a także innym instytucjom finansowym w formie papierowej i za pośrednictwem systemu Klient-Bank, koszt zamknięcie konta.

„Nasze pakiety taryfowe RKO są maksymalnie dostosowane do potrzeb małych i średnich klientów biznesowych.
Nieustannie pracujemy nad zwiększeniem szybkości, prostoty i wygody obsługi klienta w Idea Banku.
Szczególną uwagę zwracamy na rozwój nowoczesnych technologii i kanałów zdalnej obsługi, wprowadzanie nowych usług dla klientów ”- komentuje Yulia Sokolova, dyrektor Departamentu Klientów Biznesowych Idea Bank.

Należy również przypomnieć, że produkty i programy przedsiębiorców Idea Bank wielokrotnie zajmowały wiodące pozycje w rankingu Prostobank Consulting i innych agencji analitycznych.

Idea Bank Ukraine działa na rynku od 1989 roku. W ciągu 30 lat praktyki bank zyskał reputację wiarygodnego partnera finansowego, który oferuje konsumentom produkty i usługi o europejskiej jakości.
Idea Bank jest członkiem europejskiej grupy finansowej Getin Holding SA (Polska).
Getin Holding SA (Polska) posiada 100% akcji banku.
Bank świadczy usługi w 82 oddziałach i 200 centrach doradczych na terenie całej Ukrainy. Z produktów Banku korzysta 300 000 klientów.
Zespół profesjonalistów bankowych zrzesza 1,2 tys. Osób.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,20% 1,48 2020-01-28 10:46:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.