Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,92 zł , zmiana od tamtej pory: 17,71%

Info czytać......

Zgłoś do moderatora
Krajowe akcje mocno przecenione; banki mają duży potencjał - Buczek, Quercus TFI
16:29 02/09/2020

Wyceny wielu krajowych spółek cały czas są bardzo niskie, a w długim terminie lepiej mogą zachowywać się duże spółki, szczególnie banki, które mają przed sobą duży potencjał - powiedział na środowej konferencji prezes Quercus TFI Sebastian Buczek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -1,22% 59,94 2020-11-26 13:34:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.