Forum Giełda +Dodaj wątek

info! co z nim zrobicie?

Zgłoś do moderatora
ZNAJDŹ SPÓŁKĘ

Spółki

* Znajdź spółkę
* Wizytówki spółek
* Relacje video z debiutów
* Raporty spółek
*
o Raporty spółek (EBI)
o Raporty spółek (ESPI)
* Dokumenty informacyjne (pdf)
* Prezentacja dla Spółek (flash)
*
o Dofinansowanie dla Spółek
* Dobre Praktyki na Rynku NewConnect
* FAQ
* Szkolenia i konferencje
*
o Zapowiedzi konferencji i szkoleń
o Relacje z konferencji i szkoleń
* Materiały promocyjne
*
o Przewodnik dla emitentów


Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 10/2011
data dodania 2011-02-23 15:00:22
spółka ORZEŁ SPÓŁKA AKCYJNA
ORZEŁ SA: Odbiór pierwszych elementów linii technologicznej do produkcji granulatu gumowego

Zarząd ORZEŁ S. A. informuje, że w dniu 23 lutego Spółka otrzymała pierwsze elementy linii technologicznej do produkcji granulatu gumowego w zakładzie w Poniatowej. Pozostałe elementy maszyn będą na bieżąco dostarczane do Spółki. Wartość budowanego Zakładu Produkcji Granulatu Gumowego wynosi ponad 25 mln zł z czego 17,4 mln pochodzi ze środków unijnych. Uruchomienie produkcji planowane jest na przełomie marca i kwietnia, dokładny termin zostanie podany po otrzymaniu pozostałej części drugiej zaliczki.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:

* Jacek Orzeł - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 1,94% 2,10 2022-05-23 09:20:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.