Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,54 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

info -budowa sądu

Zgłoś do moderatora
arząd MIRBUD S.A. (dalej: "Emitent"), działając zgodnie z Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR informuje, że w dniu 11 sierpnia 2021 roku podpisał umowę ze Skarbem Państwa - Sa?dem Apelacyjnym we Wrocławiu, 53-330 Wrocław, ul. Energetyczna 4. Przedmiotem umowy jest "Budowa budynku Sa?du Apelacyjnego we Wrocławiu przy ul. Zielin?skiego, Piłsudskiego, Kolejowej, wraz z przebudowa? układu drogowego w rejonie ul. Kolejowej i ul. Zielin?skiego". Wartość umowy: 73 700 000,00 zł brutto. Termin zakończenia prac: 38 miesięcy od daty podpisania umowy. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,38% 3,96 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.