Forum Giełda +Dodaj wątek

Info-analiza-opinie-zwiększanie zaangażowania- tiker rank i...

Zgłoś do moderatora
Ekspansja międzynarodowa no i po korekcie!!!Tego papiera poprostu trzeba mieć, ekspansja miedzynarodowa- która spółka z nc tak z buta może sobie na to pozwolic? Będzie drugi integer- a tam tez nie wierzono w biznes z jakimiś skrzynkami- dziś jest na całym świecie, z 10 k chce kupić od 0,68 łapałem mam już 8. Pozdrawiam do usłyszenia za nie pare dni i 2-5 zł a za 2-4 lata i 100 może 200 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -1,67% 0,23 2022-09-26 16:20:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.