Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,21%

INFO! Ale to ruszyło! Pierwszy turecki statek płynie do Czernomorska

Zgłoś do moderatora
Turecki masowiec OSPREY S pod banderą Liberii zmierza do portu Czarnomorsk w regionie Odessy po ukraińskie zboże eksportowe.
O tym informuje grupa monitorująca Instytutu Studiów Strategicznych Morza Czarnego.

31 lipca opuścił turecki port Iskenderun, wpłynął do Cieśniny Dardanelskiej. 
„Kierunek tureckich okrętów był oczekiwany przez ekspertów jako najbardziej prawdopodobny w celu zmniejszenia ryzyka prowokacji i/lub ostrzału przez Federację Rosyjską” – zauważa organizacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,62% 23,85 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.