Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,86 zł , zmiana od tamtej pory: -19,81%
Pozamykac pozycje i zapraszam na Aforti Holding - spółka pokazała w piątek po sesji historyczny zysk za 3 kwartał, do końca roku pozyska min 50mln zł gotówki z debiutu spółki zależnej na giełdzie w Londynie co może przeznaczyć na zatwierdzony juz skup akcji własnych do 45zl /szt! W tym kwartale powrót na 30 zł wydaje się pewniak
  • info Autor: ~technik
  • Re: info Autor: ~Daniel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT -2,09% 21,54 2022-06-29 11:45:06