Forum Giełda +Dodaj wątek
Sprzedaż 2,34 % akcji EM Lab SA przez Versalin Properties Limited
Zarząd EM Lab SA (dalej "Spółka") informuje, iż na podstawie zawiadomienia otrzymanego w dniu 25.08.2010 od Marka Żołędziowskiego w trybie art. 160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, powziął informację o sprzedaży przez Versalin Properties Limited (spółka której jedynym udziałowcem jest Marek Żołędziowski) 260.000 akcji (dwieście sześćdziesiąt tysięcy) Spółki za cenę 312.000 zł (trzysta dwanaście tysięcy zł), to jest po cenie 1,20 zł (jeden złoty dwadzieścia groszy) za jedną akcję, co stanowi 2,34 % wszystkich akcji Em Lab SA. Zbycie nastąpiło na podstawie transakcji pakietowej zawartej w dniu 25.08.2010 w Warszawie.

Czyli ktoś odbierał papier po 1,20pln.....Myśle ze dopiero jazda się zaczyna na papierku:)
  • info:) Autor: benny_bannassi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP 0,40% 2,50 2021-06-14 16:29:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.