Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,70 zł , zmiana od tamtej pory: -15,60%
Zarząd Synektik SA (Spółka) informuje, że w dniu 8 września 2021 r. Spółka powzięła informację o wyborze najkorzystniejszej oferty przedstawionej przez Synektik Pharma Sp. z o.o., spółkę zależną od Synektik SA, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego przez Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, z siedzibą przy ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce (Szpital).

Oferta dotyczy zakupu i dostawy wodnego roztworu anionu fluorkowego 18F dla Zakładu Medycyny Nuklearnej z Ośrodkiem PET Szpitala. Wartość oferty wynosi 5 700 000,00 zł netto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -0,72% 27,60 2021-10-26 09:09:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.