Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,71%
Dnia 11.03.2021r pomiędzy Black Pearl S.A. i 01Cyberaton Proenergy S.A. została podpisana umowa w zakresie realizacji wspólnych inwestycji - polegających na budowie elektrowni fotowoltaicznych o minimalnej zainstalowanej łącznej mocy 10 MW.
W ramach umowy obie Spółki wspólnie będą przygotowywać i realizować projekty elektrowni fotowoltaicznych oraz obejmować udziały w spółkach celowych z możliwością odsprzedaży do 30% udziałów wyłącznie za walutę cyfrową MCAN.
Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną, gdyż jest to projekt przełomowy łączący nie tylko rynek kapitałowy z kryptowalutami, ale zapewniający stałą stopę zysku w walucie MCAN do momentu rozpoczęcia produkcji energii elektrycznej przez instalacje.

10 MW to już potężna inwestycja.

Ciekawe jaki będzie parytet wymiany jako wartość MCAN do inwestycji
  • INFO Autor: ~mee
  • Re: INFO Autor: ~joe
  • Re: INFO Autor: ~Solid
  • Re: INFO Autor: ~Babushka
  • Re: INFO Autor: ~Maszynista
  • Re: INFO Autor: ~sas
  • Re: INFO Autor: ~Zen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,67% 0,29 2022-09-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.