Forum Giełda +Dodaj wątek
https://www.bankier.pl/wiadomosc/IPODS-Zawarcie-umowy-z-Autoryzowanym-Doradca-2696633.html

dalej nie wiemy w jakiej cenie emisyjnej jest te 70 tys akcji....i ciekawe jak bedzie wygladalo ich sypanie...jesli cena emisyjna jest rowna 10 gr to jest szansa ze zrobia pompke zeby sypnac z wiekszego poziomu....jak to bylo zawsze przy emisjach.....a jesli akcje beda za np 1 zł to tym bardziej musza zrobic pompke...ciekawe ciekawe....
  • info Autor: ~arek
  • Re: info Autor: ~olo
  • Re: info Autor: ~arek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.