Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 5,57%
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
BluGo S.A. z siedzibą w Warszawie (dawniej: YOLO S.A. z siedzibą w Pile) ("Spółka"), informuje, że w dniu dzisiejszym powzięła wiedzę o rejestracji przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy KRS w dniu 19 lipca 2022 r. zmian Statutu Spółki, które wynikają ze zmian uchwalonych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie z dnia 10 lutego 2022 r.
Zarejestrowane zmiany obejmują zmianę firmy Spółki (z: YOLO na: BluGo), zmianę siedziby (z: Piła na: Warszawa) oraz zmianę przedmiotu działalności.
W załączeniu Spółka przekazuje aktualny tekst jednolity Statutu Spółki uwzględniający przedmiotowe zmiany Statutu.
  • INFO Autor: ~500900
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan
  • Re: INFO Autor: ~Marian
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan
  • Re: INFO Autor: ~Marian
  • Re: INFO Autor: ~Inwestor2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
YOLO 1,21% 0,42 2022-11-25 17:00:00