Forum Giełda +Dodaj wątek

IMS PROGNOZUJE 2,27MLN ZŁ ZYSKU '13 ROKU!!! (81% WYŻSZY NIŻ W '

Zgłoś do moderatora
Internet Media Services prognozuje 2,27 mln zł zysku netto w '13

Internet Media Services prognozuje, że w 2013 roku jego skonsolidowany zysk netto wyniesie 2,27 mln zł, czyli będzie o 81 proc. wyższy niż w 2012 roku - podała spółka w komunikacie.

Zgodnie z prognozą przychody w 2013 roku wynieść mają 28,8 mln zł, czyli wzrosną 7 proc. rdr. Spółka podała, że planowany wzrost przychodów w 2013 r. wynika głównie ze wzrostu liczby lokalizacji abonamentowych.

Prognoza zakłada EBIT na poziomie 3,65 mln zł i 7,25 mln zł EBITDA.

Prognozę sporządzono przy założeniu kontynuowania prowadzonych inwestycji w zakresie usług abonamentowych oraz utrzymania na poziomie 2012 roku przychodów reklamowych audio oraz przychodów ze sprzedaży reklam i systemów Digital Signage.

Spółka podała, że w prognozie nie są uwzględnione korzyści z możliwych przejęć spółek M4B SA, Entertainment Group oraz Asap Agency, z którymi prowadzone są rozmowy o połączeniu i współpracy. (PAP)
  • IMS PROGNOZUJE 2,27MLN ZŁ ZYSKU '13 ROKU!!! (81% WYŻSZY NIŻ W ' Autor: ~IMS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMS -1,14% 2,60 2023-03-28 17:00:00