Forum Giełda +Dodaj wątek

IMS nadal będzie motywował kadrę

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z planem, w środę 9 stycznia 2013 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie posiadaczy akcji Internet Media Services S.A. Głównym jego postanowieniem okazało się wprowadzenie programu motywacyjnego na lata 2013 – 2015...

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/14430-ims-nadal-bedzie-motywowal-kadre
  • IMS nadal będzie motywował kadrę Autor: ~Marek P.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS 3,86% 2,96 2023-02-06 16:49:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.