Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,61%

IMC - mocne wyniki, koniec korekty?

Zgłoś do moderatora
Spółka zyskiwała w miniony piątek około 8%, kończąc w ten sposób udany tydzień. Jakiś czas temu informowaliśmy o bardzo obiecujących danych o tegorocznych zbiorach soi, które mocno przewyższały średnią wydajność na terenie Ukrainy. W piątek spółka opublikowała raport za okres od początku roku, w którym było widać wpływ tegorocznych zbiorów. Spółka wypracowała w tym czasie 32,32 mln USD zysku netto wobec 27,77 mln USD przed rokiem. Zysk operacyjny wyniósł 39,25 mln USD wobec 34,75 mln USD zysku rok wcześniej. EBITDA wyniosła 50,6 mln USD wobec 42,76 mln USD rok wcześniej. Lepsze wyniki udało się uzyskać przy niemal identycznych przychodach jak przed rokiem. Na wykresie mamy silne wybicie ponad szczyty z drugiej połowy roku. Wszystko więc wskazuje na zbliżający się atak na tegoroczne maksima.
https://comparic.pl/wittchen-wtn-imc-s-imc-gorace-spolki-dnia-19-11-2018/ 
  • IMC - mocne wyniki, koniec korekty? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -1,79% 11,00 2020-09-22 12:58:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.