Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: -10,66%

Im niższa cena tym większe obroty.

Zgłoś do moderatora
Generalnie nie widać żadnego ssania akcji z powodu rzekomego przejęcia Blu przez Saule. Na razie wiara czyni cuda czyli trzyma kurs akcji na poziomie marzeń czyli nieadekwatnym do rzeczywistości.
Bo czemu spółka wydmuszka, która nic nie sprzedaje, nie zarabia itd ma akurat wycenę 12 pln ? A nie 1 grosz czy 1000 pln ?
Być może w/w firmy połączą się i będzie to znak do wzrostów.
Póki co mamy spekułę, która przy niższym kursie sypie co raz więcej. Obrót prawdę ci powie.
Takie coś zawsze jest oznaką ucieczki z akcji. Tylko dlaczego? Tego my się nie dowiemy.
Obecnie godzina W ma wybić we wrześniu, coś czuję, że we wrześniu przesuną na kolejne miesiące.
Życzę każdemu aby zarobił ale to niemożliwe.
A teraz zapraszam akcjonariusz do ataku na mnie za brak wazeliny i ślepej wiary ))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -5,22% 10,90 2021-10-27 17:00:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.