Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  134,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,31%

im bardziej trolle ujadają, tym mocniej trzymam akcje

Zgłoś do moderatora
trolle dwoją się i troją, podbijaja posty z tępym nagonem, bo każdego dnia mr short ma gigastraty, a beda coraz większe, bo mam klasyczny trend wzrostowy wg AT i żaden pajac tego nie zakrzyczy. My nie sprzedamy, oni nie kupią. Haki nie maja po co sprzedawać, a nowi akcjonariusze, jak ja, czekają na swoje 300 %, więc od kogo ma ten nieudacznik odkupić?
niech trolle swoje sprzedadzą i idą w diabły, bo ich nawet czytać się nie chce :) zaśmiecają forum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 0,22% 137,10 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.