Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,57 zł , zmiana od tamtej pory: -60,77%

Ilu z uczestników forum to subskrybenci bloga LONGTERM Rokicki

Zgłoś do moderatora
Czytam to forum i zadaję sobie pytanie?
Nie wiedziały gały co brały, a teraz zgłaszają pretensje.
Popisują się swoim profesjonalizmem i wiedzą nt. spółki bez głębszego merytorycznego wejścia w to o czym dyskutują na zamkniętym forum LONGTERM Rokicki. 
Podpisywać się FUN, Pażdzioch, pukki, Ren itp, itd. i nastukać 3 strony postów - wątków, w które niczego nie wnoszą każdy potrafi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LTGAMES 0,15% 6,50 2023-01-27 15:51:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.