Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,10 zł , zmiana od tamtej pory: 23,49%

Ile rezerw PGE zawiąże na Turów ?

Zgłoś do moderatora
Przecież wiadomo, że za ugodę z Czechami zapłaci PGE więc jaką rezerwę zawiąże spółka ?
Na samo rozliczenie z Czechami około 300 mln PLN ale skoro już w 3Q była strata na sprzedaży to w 4Q będzie przynajmniej 2 mld PLN straty netto.
Bilans trzeba wyczyścić z partyjnych działań a że partia wprowadziła właśnie wielki ład to aktualizacja majątku należy się jak nic.

Teoretycznie po Dojnej Zmianie nic gorszego nie mogło się w Polsce wydarzyć ale partia nie przestaje zaskakiwać i proszę jest Wielki Wał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,63% 10,00 2022-05-27 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.