Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,15 zł , zmiana od tamtej pory: -33,25%

Ile Punk Wars kosztowało poza dofinasowaniem?

Zgłoś do moderatora
Skoro w styczniu w espi pisali ,że 100 tys Strategy miała oddać za 2 lata pracy nad grą to po tym pracowali niecały rok to ile mogli wydać jeszcze ze 100- 200 tys to chyba max plus te 100 tys to by była najtańsza gra Jjubee odliczając oczywiście dofinansowanie za 2 miliony. Dobrze myślę?
Pytanie czy po premierze będą liczyć ,że gra się zwróciła jak zarobią te 300 tys czy jak zwróci się te 2 bank z dofinansowania plus kasa jaką włożyli sami. jak myślicie?
  • Ile Punk Wars kosztowało poza dofinasowaniem? Autor: ~arcymag

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE 0,73% 2,77 2021-12-07 16:43:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.