Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 3,89%

Ile Pozbud zarobi w Q3? 20 mln PLN?

Zgłoś do moderatora
Wg mnie to może być blisko 20 mln PLN (tylko 3Q, a Q1-Q3 to będzie 38 mln PLN).

Argumenty? Proszę bardzo:
- Kontrakty budowlane z PKP PLK na czele nie tylko powtórzą wynik z Q2 ale go przebiją z uwagi na zwiększenie przerobu właśnie na PKP PLK- oczekuję zysku netto > 14,5 mln PLN
- Sprzedaż mieszkań: pozostało 17, niech się sprzeda 10---> oczekuję zysku 2,5 mln PLN
- Segment stolarki: tym razem bez odpisów i z większą sprzedażą z uwagi na odbicie na rynku: oczekuję przychodów min 10 mln PLN i zysku netto ok 3.0 mln PLN

Suma moich oczekiwań netto to: 20 mln PLN.

Sądzicie że taki wynik jest nierealny???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 0,81% 1,87 2020-11-27 15:28:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.