Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,34%

Ile % potencjalnej stopy zwrotu?

Zgłoś do moderatora
Mega potencjał.

Pierwsza w Polsce tak innowacyjna klinika leczenia niepłodności, Satis, 1000%?

Fundy amerykańskie już skupują akcje z GPW.

Grupa Satis planuje wybudować w Polsce (i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej) kliniki zajmujące się leczeniem niepłodności z wykorzystaniem innowacyjnej techniki INVOCell. Według danych EPAF (European Policy Audit on Fertility) w Polsce z problemem niepłodności może zmagać się aż 1,5 mln par.

– Nasze kliniki, jako pierwsze w Polsce, będą oferowały innowacyjną technikę INVOCell w leczeniu niepłodności. Jest ona uzupełnieniem innych sprawdzonych procedur, takich jak IVF. Nasze kliniki będą oferowały szeroki zakres terapii, również tych niezwiązanych z niepłodnością. Obecnie przygotowujemy szczegółowy budżet na uruchomienie i funkcjonowanie pierwszego zakładu. Realizację projektu rozpoczniemy po uzyskaniu zgody od INVO BioScience i podpisaniu umowy inwestycyjnej – mówi Marcin Haczaruk, wiceprezes Grupy Satis.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 8,09% 78,80 2021-10-27 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.