Forum Giełda +Dodaj wątek

ile międral wydaje na ochronę osobistą..

Zgłoś do moderatora
Sprzedaż aktywów - akcji spółki
Zarząd Spółki Centurion Finance S.A. ("Emitent") z siedzibą w Krakowie, niniejszym informuje, iż w dniu 28 i 29 listopada 2013 roku sprzedał w transakcjach sesyjnych na rynku NewConnect łącznie 102 225 sztuk akcji spółki WEEDO S.A. za łączną kwotę 45 695,67 (słownie: czterdzieści pięć tysięcy sześćset dziewięćdziesiąt pięć złotych i sześćdziesiąt siedem groszy), dającego 102 225 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.
Jednocześnie Emitent sprzedał 29.11.2013r. w oparciu o umowę kupna - sprzedaży z Twinlight Finance Limited 100 000 sztuk akcji spółki Weedo S.A. za łączną kwotę 120 000 zł (słownie sto dwadzieścia tysięcy złotych).
Po transakcji Centurion Finance S.A. posiada 2 861 akcji spółki Weedo S.A.
W ocenie Emitenta przekazywana informacja będzie miała wpływ na osiągane wyniki finansowe.
Podstawa prawna : §3 ust.2 pkt. 1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Międlar - Prezes Zarządu
  • ile międral wydaje na ochronę osobistą.. Autor: ~luzaq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.