Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,65 zł , zmiana od tamtej pory: -12,46%

III kwartał raport - opinie?

Zgłoś do moderatora
Hej, jak oceniacie raport? Widać sporą stratę, co jest głównie efektem przeszacowania w dół wyceny w EUR, czyli czynnik losowy, ale poza tym myślę że w miarę ok. Bilans zdrowy, przychody na małym plusie, koszty w ryzach. Oby szybko były oddawane kolejne obiekty.

Pozdr.
  • III kwartał raport - opinie? Autor: ~ace_1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK -0,36% 13,70 2020-07-08 15:14:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.