Forum Giełda +Dodaj wątek

Igoria - Panie Cuda! czytaj

Zgłoś do moderatora
Ostatnie kilka sesji ewidentnie pokazują akumulację. Kupujacy wyprawia cyrki żeby tylko zebrać jak najwięcej towaru z przedziału 2- 2,50 a nie uruchomić kolejnych górnych wideł i braku możliwości zbierania.
Akcji bardzo mało w obrocie a firma rozwija się i to rozwija się mega dynamicznie. coraz bardziej rozpoznawalna marka w Polsce dzieki m. innymi środkom zainwestowanym w reklamę a przede wszystkim to nei żaden krzak tylko ma papier z KNF i może praktycznie w całej europie otwierać swoje oddziały. kto tutaj potrzyma akcje może wyjść bardzo grubo wzbogacony
To mówiłem ja wasz Misio Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -5,09% 0,41 2021-01-26 12:19:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.