Forum Giełda +Dodaj wątek

Igoria i nowa PEREŁKA

Jestem na igorii do dłuższego czasu i niektórzy mnie już znają. Mowilem, żeby kupować Igorie, jak byla po 1,20, kto posłuchał mógł sprzedać nawet za 3,80... Wierze w Igorie i dalej trzymam jej akcje, ale musze sie przeyznać, że malutki kawałeczek sprzedałem, gdy byla po 3 zl, bo potrzebowałem kapitalu na nową perełkę. Średnią mam 75 gr więc stratny nie jestem. Oczywiście Igorie trzymam, bo ja gram dlugoterminowo i pewnie jeszcze sprzedam ją za 6 zl za kilka miesiecy

Jak by ktoś był zainteresowany nową perełką....

Żeby zarobić dużo na giełdzie, trzeba wejść na dłużej w spółke, której kurs jest na dołku i jej rzeczywista wartość jest dużo większa. Jedną z takich spółek jest bez wątpienia OPEN-NET.

Jeden ze znawców giełdy "autor", piszący bloga i często trafnie typujący spółki, ktore dają bardzo duzo zarobic ostatnio napisal:
=====
"OPEN-NET SA - Ciekawa strategia, wielkie plany. Tanio.

Spółka z dobrymi wynikami, ciągły postęp a kapitalizacja niespełna 6 mln zł...

Cena obecnie to okolo 2,70 a ja uważam, że te akcje są warte już teraz powyżej 5 - 10 zł a ich wartość będzie rosła.

Nowa informacja, która daje nam zarys przyszłości tej spółki.
https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2014-09/20140905_143015_0000069924_0000061386.pdf

Warto spojrzeć na wyniki, są naprawdę fantastyczne.
Kurs po korekcie wcześniejszego wzrostu, może nastąpić wybicie nawet na 4-5 zł a i ta cena powinna być jedynie wstępem...

Jak to często na naszej giełdzie w 2012 r. te akcje chodziły po ponad 14 zł a dziś gdy spółka radzi sobie nieporównywalnie lepiej, są konkrety, buduje renomę , rośnie w siłę kurs dołuje...

Ale to kwestia czasu jak odfrunie.
W Kwietniu zbliżył się do 4 zł , kolejne wybicie powinno pójść jeszcze wyżej."
=====

Na co należy zwrócić uwagę, to fakt, że rzeczywiście również z mojej analizy wynika, że obecna wartość spółki to około 11,50 zł za akcje. Zatem jej niedoszacowanie jest ogromne.

Do tego fakt, że dawniej z dużo gorszymi wynikami, bez dofinansowania, bez takiej strategii kurs był nawet 14 zł za akcje a teraz przy tych wszystkich pozytywnych informacjach jest ponizej 10 zł.

Do tego, kto uważnie przeczytał strategie wychwycil ten fragment:
=====„Strategia Europa 2020” i z zapisami Europejskiej Agendy Cyfrowej w szczególności na inwestycje związane z rozwojem sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz usług realizowanych za pomocą tych sieci. Środki te będą dostępne co najmniej do roku 2020, a
ich całkowity budżet składany (dotacje, środki krajowe i środki prywatne) wynosić będzie w skali Unii Europejskiej (UE-27) ponad 450 mld EUR. Zakres koniecznych w tym czasie inwestycji obejmie co najmniej 48 % gospodarstw domowych w Polsce i ponad 45 % w skali Unii Europejskiej=====

Jeżeli to by wypaliło i open-net pozyska środki rzędu 450 mld EUR, to kurs open-net będzie rzędu 50 zl za akcje.

Takie wzrosty są jednak możliwe tylko, jeżeli w open-net wejdą prawdziwi inwestorzy długoterninowi a nie groszołapy, ktorzy kupią po 4 zł i tego samego dnia muszą sprzedać po 4,10...

Open-net jest teraz w dołku i cena 8 zł za akcje według mnie też jest atrakcyjna, ale dlatego, że ja zawsze patrze na spóki długoterminowo, nie w perspektywie tygodnia czy 2 dni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,00% 0,24 2022-09-29 09:33:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.