Forum Giełda +Dodaj wątek

Igoria - czy to dobra inwestycja na teraz ?

Zgłoś do moderatora
zastanawiam się po co tu niektórzy jeszcze siedzą, jak kurs i tak opadnie do co najmniej 1 zł. trzeba chwilę odpocząć od tej spółki i rozejrzeć się za dobrą alternatywą.

ludzie jeżeli chcecie zarobić to spójrzcie na spółkę MADKOM. dzisiaj podpisała duży kontrakt na 1,2 mln złotych. jeden z kilku w ostatnim czasie. zapewne kurs jutro wzrośnie o około 40%. taka sama sytuacja była , gdy podpisali wcześniej duże zamówienie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.