Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: -18,89%

IGORIA CARD!!!! ZACIEŚNIA WSPÓŁPRACĘ Z GRUPĄ NETS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora

Te INFO jest z 26.05.2021 roku......
Są z tego konkretne korzyści o których pisze Prezes Igorii i potwierdza to również Prezes Grupy Nets, proszę o merytoryczną dyskusję o korzyściach i ewentualnej inwestycji Nets w Igorii....Ostatnio w 27.10.2020 roku Nets kupił Polskie ePłatności za kwotę 1,8 mld PLN....

Cieszymy się ze współpracy z firmą Nets, która dynamicznie inwestuje w naszym regionie. Oprócz konkurencyjnych cen, Nets dostarczyła dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które są adekwatne do wymogów naszych klientów. Bierzemy także pod uwagę rozszerzenie naszej współpracy w przyszłości. Wierzymy, że to partnerstwo zapewni najbardziej zaawansowane funkcje zabezpieczające dla klientów korzystających z wielowalutowej IgoriaCard – przynoszącej ogromne korzyści zarówno handlowcom jak i konsumentom w całej Europie.
–  Wojciech Kulinski, Prezes Zarządu IgoriaTrade.

Miło nam powitać naszego pierwszego polskiego klienta w Nets. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie obszernego cyfrowego doświadczenia wyniesionego z rynków skandynawskich, aby oferować najbardziej nowoczesne, elastyczne i bezpieczne rozwiązania dla klientów Igorii w całej Europie.
– Gordana Breyer, Dyrektor Sprzedaży Nets na region Europy środkowo-wschodniej

Poniżej linki:
Igoria Trade we wspólnocie z Grupą Nets! - Bankowość elektroniczna (systemyplatnosci.com)
News Igoria Trade chooses Nets to deliver secure multicurrency experiences

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 1,26% 0,32 2023-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.