Forum Giełda +Dodaj wątek
Drodzy inwestorzy, pisalem o Igorii jak bylo za ponad 1 zl ze dojdzie do min. 3 zl i tak sie stalo. Wtedy wiekszosci z Was tutaj nie bylo a obroty dzienne byly na poziomie 10 000 zl. Teraz gdy Igoria ma najwieksze obroty na NC i zaczely sie duze pieniadze, zaczynaja sie nerwy. Pamietajcie kazdy mysli sam, jednemu wystarczy i wyjdzie ze spolki inny widzi szanse i kupuje dalej. I tak z inwestujacych na gieldzie moze z 5 % czyta to forum i naprawde nie sugeruje sie tym co tutaj ludzie piszą. Skoro ktos byl zdecydowany kupic dzis jakies 13 000 akcji po 3,80 to na pewno zrobil porządną analizę i wyszło mu, że zarobi albo wie cos czego my nie wiemy. Proponuje uspokoic komentarze. Wiadomo, kto ma akcje bedzie sie cieszyl jak rosnie a kto nie ma i chce taniej kupic bedzie naganial na spadki. aaa pyta o C/W, zobacz jaka jest na Borucie a od kilku tygodni kurs nie schodzi ponizej 2 zl i ludzie kupuja za setki tysiecy.

chill out

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 20,43% 0,45 2021-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.