Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -45,48%

IGORAIA TRADE!!!AntiFruad - ROZLICZENIE PROJEKTU 04.10.23 - 7,2 MLN PLN!

Zgłoś do moderatora
Rozliczenie projektu w dniu 04.10.23 za który dostaną 7 200 000 PLN, a to nie koniec program będą mogli komercjalizować....Czyli sprzedawać program dla instytucji finansowych / bankowych i innych za co będą mieli stałą kasę liczoną w milionach PLN...

IGORIA TRADE S.A.: Podpisanie umowy o dofinansowanie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju - Bankier.pl
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 4,32% 0,34 2023-12-04 12:27:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.