Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,70%

Igor Bokun, a spadki ...przypadek?

Zgłoś do moderatora
zwroćcie uwage że odkąd Bokun wszedl do RN a wiec od 2017 spadki sie zaczely a dobre...podoba sytuacia zdarzyla sie na Ekoexport gdzie Bokun rowiez ma wplyw, chodzi o to że ten kto byl zorietoway to sypal akcjami , poprzedzilo to znacze dodruki ktore obejmowali późiej ci z RN i zarzadu....moge sie zalozyc że taki sam scenariusz będzie tu grany !!!edzie dodruk dlatego spadamy tak spektakularnie....
  • Igor Bokun, a spadki ...przypadek? Autor: ~uor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,81% 8,66 2020-02-18 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.