Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,35 zł , zmiana od tamtej pory: 66,78%

ifirma - czas na korekte albo mega zwałe do realnych poziomow

Zgłoś do moderatora
teraz jest idealny moment na sprzedaz , ja to wlasnie zrobilem , mialem skromny pakiecik 20tys akcji trzymanych od poziomu 3,14 i kupiłem za połowe zysku z ifirmy akcje Solarinnovation i za drugą połowę akcje Allegro

a odnosnie ifirma :

sam ryczalt jest do 200tys rocznie , dochodzi jeszcze vat po przekroczeniu tego poziomu , ifirma jest obecnie na absurdalnie wysokich poziomach , cena do zysku wynosi ponad 40 , tu bedzie w najblizszym czasie taka zwała ze tylko wam współczuć , pozatym po podwyzce cen wiele klientow przechodzi do w-firma , owiele tansza i owiele bardziej rozbudowana technologicznie

myle sie bardzo rzadko , wiec i tym razem pewnie bedzie zgodnie z zasadami ekonomii - do nieba nic nie rosnie , pozatym konkurencja nie spi , zarobiliscie na ifirmie ? sprzedac i zarabiac dalej na fotovoltaice - solarinov az sie prosi by go teraz kupic , tu znow za chwile przyznacie mi mimo hejtu , ktory zaraz sie na mnie wyleje racje , tzn bedziecie musieli ją przyznać na podstawie weryfikacji rynkowej moich subiektywnych prognoz :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,78% 25,60 2022-01-18 15:44:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.