Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,45 zł , zmiana od tamtej pory: -19,09%

idzie weekend misiozmałopolski się budzi :)

Zgłoś do moderatora
Witajcie,

informuję, wszystkich , że od środy nie kupiłem żadnej akcji. Byłem strasznie zajety obowiązkami zawodowymi a i Ailleron nam odleciał. Kto kupił ? Widać po poprzednich wątkach. Jak widać są u nas Nowi Akcjonariusze. Witamy na pokładzie. Tak, my też wierzymy że Ailleron zarobi więcej niż Biomed. To spółki bez porównania. Ale ściągajcie innych , niech czytają o naszej spółce. Moim zdaniem dojdą do tych samych wniosków co my: to perspektywiczna spółka i nadal bardzo tania. Zwłaszcza w obliczu kolejnego zamknięcia gospodarki od jutra .

Aha jest kolejny artykulik :

https://ceo.com.pl/ailleron-rozszerza-wspolprace-z-mbank-24662

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,00% 12,50 2021-08-03 16:30:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.