Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: -19,15%

Idzie czas Acrebitka

W mojej prywatnej ocenie wydaje mi się że dość szybko nadchodzi czas tej spółki

Yoshi ma większościowy udział w Polymertech który ma być jest kluczowym dostawca Laurena i ma wszystko w tym patenty atesty know how i dalszy ogromny potencjał

Akcji w obrocie jest naprawdę mało a free float jeszcze mniejszy nowe alcje nie wchodzą do obrotu

Nowym właścicielom docelowo będzie zależało na kursie akcjk to inne czasy niż te stare informatyczne

Pan MP myślę że chce być bogaty a nie będzie sypał akcje w rynek za ułamek wartości no chhba żeby odkupić ale nie przypuszczam raczej zwiększy swój pakiet znacznie

Ten wystrzał kursu sprzed półtora miesiąca to była kwestia zebrania akcji pod info kto jest Partnerem Laurena a teraz mamy do czynienia zapewne z odkupowanien akcji sprzedanych na górce

Obroty w ostatnich tygodniach nie wskazywały żeby ktoś z tej spółki wychodził całkowicie to w żadnym stopniu nie było porównywalne do spekulacji na Laurenie i nie sądzę żeby sprzedano całe zebrane pakiety akcjj

Tutaj kluczową kwestia jest zainteresowanie produktami Polymertech jest to będzie hit wtedy zobaczymy wzrosty prawdziwe nie x3 tylko x10 do 30 zresztą trudno szacować. To jest nowy produkt o unikalnych właściwościach

Nie wiem jak to się przełoży na kurs może będzie jeszcze jakiś czas bryndza próba zebrania akcji ale najważniejsze jest to że teraz muszą jadą informacje o Yoshi o Polymertech podawać każda znacząca umowę a co to oznacza sami możecie się domyśleć

Jest jeszcze jeden punkt. Yoshi Polymertech nie muszą negocjować wyłącznie z Lwurenemm oraz drugi że mogą mieć też inne produkty technologie patenty najważniejsze że z nami jest człowiek który potrafi wymyślę opatentować i wdrożyć a wlasciwie grupa ludzi.... Ciekawy jest kto jest właścicielem co to za Wspaniałą Siódemka....

Oczywiście nie jestem wróżka u to moje jakieś tam przypuszczenia a my inwestujemy realne pieniądze. Lub przyglądamy się spółce. Nawet obserwując zainteresowanie itd mam nieodparte wrażenie że spekulacja ta naprawdę duża jest przed nami.... To była tylko zapowiedź.... Na akcje mogą się rzucić po komunikatach teraz ludzie nie znają technologii możliwości nie kojarzą faktów i nadal patrzą jak na spółkę informatyczna a to już inna rzeczywistość

Ale coz
Zawsze wygrywają najbardziej inteligentne osobniki.... Ciekawe co będzie za kilka tygodni miesięcy za rok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 6,54% 2,28 2020-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.