Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 23,45%

Idioci liczyli na wystrzał po 30 %

Zgłoś do moderatora
co za banan ta giełda , 70% firm raportuje straty za 1q 2020 i rosną dalej do nieba , firmy gamingowe z kapitalizacja po kilka miliardów ( nie mówia że nie zarabiają ale ich kapitalizacja jest nieuzasadniona) , cała odzieżówka na minusie , eurocach także na minusie ,
energetyka ustawiona na wyzysk kasy przez państwo , handel typu ccc upada , amresty i inne padaka, kruk raportuje starte dużą i co spada tylko -2%. Dużo ty było lalusiów co kupiło 100 akcji za 500pln i nie wiem na co liczyła . to fakt płynnosci tutaj nie ma i fajerwerków także ale stabilny wzrost po kilka procent miesięcznię sie nalęzy .
w końcu dywidenda , ja trzymam nie mam zamiaru wpaśc a tarapaty na jakieś trakcji czy rafako gdzie możesz nie wejść na dobrej sesji i padaka -20% , a tutaj jak tylko pozbędzięmy się tych co liczyli na fajerwerki to będzię dobrze.
TRZYMAM CAŁY ROK , TAKI PLAN
  • Idioci liczyli na wystrzał po 30 % Autor: ~Marcowy_nowicjusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,00% 7,16 2021-09-28 14:09:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.