Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,72 zł , zmiana od tamtej pory: 16,49%

Idealne zagranie to

Zgłoś do moderatora
Jutro niskie otwarcie i poranne zejście kursu w okolice dołka sprzed 2/3 tygodni czyli 32,90 później ucieczka do góry , wówczas faktycznie zacznie się gra na podwójny dołek , gdzie linia kontrolna to 40 zł , co myślicie ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CCC -4,40% 39,28 2023-02-06 17:04:20