Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: 22,93%

Ich księgowi opublikowali że jest warte co najmniej 2x więcej niż oferta

Zgłoś do moderatora
C/WK jest 0.4 teraz, dywidenda 4%, więc ich księgowy napisał i poświadczył że jest warte ponad 2x więcej i daje więcej niż większość bezpiecznych obligacji, a oni chcą to odkupić za bezcen, połowa wartości, ha ha ha. Czasy dzikiej reprywatyzacji już się skończyły, nikt wam tego nie odda. To jak by powiedzieć sprzedaj mi swój dom za połowę wartości, lol.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.