Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,10 zł , zmiana od tamtej pory: -18,94%

i za to macie tą kapitalizację ,fuks , odgrzewany kotlet stacja juz dno

Zgłoś do moderatora
własciwie moógł bym skończyć na tym , ale wintera olali a tu każdy upatrywał prawdziwej wartości dodanej , a tam jak zwykle ktoś do podziału zysków , ok udała im sie ta stacja benzynowa , ale teras restauracja bar przydrożny , co jeszcze przecież to to samo ciągle ?
kto by chciałw to grać latami i te wszystkie rołd riner symulator ? zastanówcie sie jest milion ale ile z tego jest pieniędzy ? ile z tych pieniedzy zysku jest ? 20 zł to jest 20 mln na cały rok a jakie mająa inne dochody , ile ma sie tego jeszcze sprzdać ? [rzecież technologicznie graficznie to sie nowsze nie robi . ciekawe czy dojdzie do 60 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,51% 39,80 2023-06-07 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.